Bizi Arayın! +90 312 394 07 64

Pzts - Cmts : 9am - 7pm

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk | Fiyatları

Otomatik kepenk güvenlik kaygısı bulunan iş yerlerinde ve benzeri alanlarda kullanılan sistemlerdir. Bu kepenk sistemleri eski tip kepenklere göre daha güvenilir ve estetik durmaktadır.

otomatik kepenk

Güvenlik kaygısı ile otomatik kepenkler çok sık tercih edilmektedir. Sağlam ve dayanıklı olması nedeni ile özellikle iş yeri gibi alanlarda koruyucu bariyer olarak kullanılmaktadır. Fiziksel herhangi bir güç gerektirmeyen bu kepenk sistemleri manuel olarak da kullanılabilir.

Otomatik Kepenk estetik duruşu nedeni ile de çok tercih edilmektedir. Klasik kepenk çeşidine göre daha farklı renk ve çeşide sahiptir. Uzun yıllar kullanılabilir ve deforme olmayan malzemeden üretilmiştir.

otomatik kepenk
otomatik kepenk

Profesyonel Hizmet

Tüm işleyişimiz kuralcı ve profesyoneldir.

otomatik kepenk

Servis 7/24

Satış sonrası tüm destek ihtiyaçlarınızda hemen yanınızdayız!

otomatik kepenk

En İyi Fiyatlar

Kaliteli uygulamalar, en iyi fiyat politikası ile sentezlenir!

Otomatik Kepenkler Nerede Kullanılır?

Otomatik kepenler, kullanım alanı genişliği pek fazla olmayan sistemlerdir. Pencerelerde, kapılarda ve garajlarda kullanılabilirler. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bir sisteme sahiptirler.

Otomatik Kepenk Fiyatları

 • Alen Door otomatik kepenk sistemleri Ankara bölgesi merkezli tüm Türkiye’de çalışan bir firmadır. Deneyimli personeli ve kaliteli ürünleri ile otomatik kepenk piyasasında önde gelen kurumlardandır. Alen Door firması müşteri hizmetlerini ön planda tutarak kaliteli hizmet vererek dayanıklı ve uygun fiyatlı otomatik kepenkleri müşterileri ile buluşturmaktadır.
 • Otomatik Kepenk Üretici Firma

  Ankara otomatik kepenk montajı kaliteli ve hızlı bir şekilde Alen Door firması aracılığı ile yapılabilir. Temiz çalışma ortamı hızlı ve çabuk personel ile dakikalar içinde otomatik kepenk sahibi olabilirsiniz. Kolay montaja sahip olan bu sistemler hızlı ve kolay bir şekilde takılabilir.

  Şık ve estetik duran otomatik kepenk sistemleri bina ile bir bütün halinde görülmektedir. Eski kepenk sistemlerinden çok daha farklı olan ve kolay kullanıma sahip bu kepenkler kalitesi ile de fark yaratmaktadır.

  Uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilecek bu kepenk sistemleri güvenlik ön planda tutularak tasarlanmıştır. Güvenli olması ve estetik duruşu bu kepenk sistemlerinin her zaman tercih edilme nedenidir.

  Otomatik Kapı Sistemleri

  Nasıl Çalışıyoruz?

  Tüm işleyişimiz, tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünlerimizin kalitesi için yaptığımız çalışmalar, müşteri memnuniyeti için de yapılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir. En iyisi ALEN, bildiğiniz kalite ve daha fazlası...

  01

  Bize Ulaşın "Otomatik Kapı"

  Google aramalarından bize ulaşın ve uzman ekibimiz ile keşif ve görüşme tarihini belirleyin.

  02

  Keşif, Projelendirme ve Fiyatlandırma

  Ekibimiz en uygun projelendirme çalışması yaparak, en iyi fiyatları size sunar.

  03

  Uygulama ve Sonrası

  Uygulama yapılacak alanın estetik yapısını bozmadan, montaj işlemi yapılır. Sonrasında ALEN garantisi hep sizinle.

  En iyi Otomatik Kapı Fiyatları için Bizi Arayın!